Teakfaner och bok. Två lådor. Två uppfällbara och löstagbara slag. Fristående hurts på hjul med tre lådor. Etikettmärkt. Bord längd 136-200, bredd 80, höjd 72 cm. Hurts bredd 42, djup 73, höjd 60 cm. Nyckel finns.
Slitage. Fanerskador. Omfattande fläckar.