SKRIVBORD

Hugo troeds, Bra Bohag, Bjärnum, 1950/60-tal.

Teakfaner och bok. Två lådor. Två uppfällbara och löstagbara slag. Fristående hurts på hjul med tre lådor. Etikettmärkt. Bord längd 136-200, bredd 80, höjd 72 cm. Hurts bredd 42, djup 73, höjd 60 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Fanerskador. Omfattande fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T10

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 100
    114 EUR
    135 USD

    Budhistorik (5 bud)
    3A16 okt 04:421100SEK
    416 okt 04:421000SEK
    315 okt 20:53800SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes