MULBERRY, "Bayswater", väska, numrerad 11/20.
Lackläder med detaljer i mässingsfärgad metall. En blixlåsförsedd ficka invändigt. Längd 36, bredd 15, höjd 24 cm. Dustbag medföljer.
Något slitage, några märken.