MARIO BELLINI, soffbord, tre delar, C&B, Italien, 1900-talets andra hälft.
Plast. Stapelbara. Märkta undertill och numrerade 1-3. Största bordet 52 x 52, höjd 26 cm.
Slitage. Repor. Smärre fläckar. Gulnade.