Sniff, Tofslan och Vifslan, Filifjonkan, Hattifnattarna, Kvällsseglats (Mumin 65 år) 2010 Muminmamma, 1990-96. Repor. Muminmamma rensar vinbär Julmugg 2008.
Smärre slitage. Muminmamma, 1990-96. Repor.