SALVATORE FERRAGAMO, väska.

SALVATORE FERRAGAMO, väska.

Svart läder med logomärkt beslag i gulmetal. Foder i logo märkt tyg. Invändigt tre fack, mittenfack med dragkedja. Nyckelring. Märkt "Salvatorre Ferragamo". Numrerad. Ca 31 x 26 x 12 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK