Tolv mattrallrikar, tolv förrättstallrikar, åtta djupa tallrikar, elva assietter, fyra serveringsfat, fyra serveringsskålar, kanna samt såsskål.
Bruksslitage. Ca 1 del med nagg. Ca tre delar med sprickor.