8 ST SIGNERADE MUMINBÖCKER, av Tove Jansson. SCHILDTS FÖRLAG 1987-1991
Småtrollen och den stora översvämningen.
Pappan och havet.
Sent i september.
Muminpappans memoarer
Trollkarens hatt
Kometen kommer
Farlig midsommar
Det osynliga barnet
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.