Lapponia

(Finland)
Lapponia
(Finland)

LAPPONIA, armband, Helsingfors, Finland, 18K guld.

Med bark-liknande ytan och två svenska importstämplar. Längd ca 19 cm. Totalvikt ca 68.8 g.

Bruksslitage.

Utropspris
22 000 SEK