YVES SAINT LAURENT, 2 delad ensemble, 1970-tal.
Blus och kjol i randig ull. Etikettmärkta "SAINT LAURENT rive gauche made in France". Storlek 38.
Kjol längd 64 cm, midjevidd 66 cm.
Blus längd 64 cm, ärmlängd 64 cm.
Smärre slitage.