WEEKENDBAG, Céline
Weekendbag. Monogrammönstrad canvas med detaljer i läder och guldfärgad metall. Invändigt fodrad i canvas, ett dragkedjeförsett fack. Ca 49x23x29 cm.
Slitage. Smärre skinnskador i hörn