quartz, safirglas, datum, heliumventil, originallänk, viklås, ca 2000 Caliber 1538, Serienr 56.126.583, Boettnr 196.1522, Länkreferensnr 1502/824
Slitage. Repor. Svårt att låsa krona
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10