GOLVLAMPOR, ett par, Bergboms, 1900-talets andra hälft.

"G-132". Märkta Bergboms. Höj och sänkbar skärm. Maxhöjd ca 145 cm.

Smärre fläckar och slitage. Ej funktionstestad. En armatur trasig.

Utropspris
2 000 SEK