Design
975589

Emile Gallé

(Frankrike, 1846-1904)
Emile Gallé
(Frankrike, 1846-1904)

EMILE GALLÉ, VAS, överfångsglas, signerad Gallé, tidigt 1900-tal.

Växtdekor. Höjd 15 cm.

Slitage.

Utropspris
200 EUR