FICKUR, 51,5 mm.

FICKUR, 51,5 mm.

18K guld, ankargång, centrumsekund, gravyr, total vikt 90 g.

Boettnr 2/151960

Bruksslitage. Smärre bucklor och enstaka repor. Fungerade vid testtillfället, funktion garanteras ej.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

448. Skulpturer, ett par, silver. Design Auguste Moreau. W.A. Bolin, Moskva 1912-1917.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
Aktuellt bud:
65 000 SEK