FRUKOSTSET, 5 delar, silver, J Gloster Ltd, Birmingham, 1927/1928.

Genombruten dekor. Blåtonade glasinsatser. Äggkopp, ströare, marmeladskål samt två skedar. Höjd 3- 5 cm. I etui.

Ströare med bucklor. Bruksslitage. Smärre nagg.

Utropspris
1 500 SEK