KONSTLITTERATUR, 3 st, Bengt Lindström (signerad sida), Georges Braque samt Joan Miró
G Braque, Ouvre Graphique Original, 1958, lim. edi. 555/1500.
Joan Miro, Ouvre Graphique Original, Genève, 1961.
Lindström - ett friskt svep av liv, Göteborg, 1968. nr 270 B
Slitage. Några lösa blad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.