Bestående av; 24 vin, 9 selter, 15 snaps, 12 starkvin, 16 glögg.
Bruksskick. Obetydligt nagg. Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10