OMEGA, Constellation Megaquartz 32 KHz, armbandsur, 36 x 42 mm.

18K guld, quartz, dag, datum, läderrem och spänne ej original, förgylld rem medföljer, box.

Caliber 1310, Referensnr 196.0016, Verknr 35872806, Boettnr 396.0811

Smärre slitage.

Utropspris
1 600 EUR