POUL HENNINGSEN

Taklampa, "PH Snowball", för Louis Poulsen, Danmark 2000-tal.

Vit aluminium. Bär tillverkarens etikett. Skärmens höjd 39 cm, diameter 40 cm.

Konditionsrapport

Smärre ytslitage. Ej funktionstestad.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Rosenius

Anna Rosenius
Specialist Design

+358 40 1284 977
anna.rosenius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    830
    EUR
    8 233 SEK
    978 USD

    Budhistorik (46 bud)
    19A15 nov 22:02830EUR
    1615 nov 22:02810EUR
    1915 nov 22:01790EUR
    Acceptpris på 100 EUR uppnåddes