Belysning Bordslampor
980363
PAUL FOLLOT, bordslampa, grönt matterat glas och smitt järn, glaskupan signerad Follot Paul Paris 1925.

På triangulär stenfot. Höjd 70 cm.

Smärre slitage. Senare sladd och skruvar. Ej funktionstestad.

Maria Granström
Maria Granström
Private Sales. Av Sveriges Handelskamrar förordnad besiktningsman.
+46 (0)739 40 08 09

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
500 EUR