Droppformade koraller. Hjärtformade och runda topaser. Snurrebussar 18K vitguld, stämplade 750. Koraller är avtagbara. Total Längd 35 mm. Totalvikt 10 gram.
En korall svagt rosa. Smärre slitage.
För köpare utanför EU krävs exporttillstånd
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10