förgylld(40 microns), manuell, plexiglas, rem och spänne ej original, box, ca 1965 Boettnr 7125-1/68, Verknr 11532268
bruksskick
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10