"Olympiska spelen i Stockholm 1912 i bild och ord". Häfte 1-7, 9-15, 17, 20-22, 24. 25 x 31 cm.
Gulnade. Revor. Skador. Fläckar. Slitage. Veck. Ej genomgångna.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10