TOMMY HILDING, olja på duk signerad Tommy Hilding och daterad 1997 a tergo.
"Avsökning utmed E22". 60 x 80 cm.
Duken med några ojämnheter, som fanns där innan konstnären började måla.
Galleri Magnus Karlsson, Stockholm.
Galleri Magnus Karlsson, Stockholm, "Gulsot", 5 februari - 1 mars 1998.