Fanerat med ek samt bok. Två uppfällbara slag. En låda i sarg. Kopplade ben. Brickmärkt. Längd ca 90+31+31. Bredd 63 cm, höjd ca 75 cm
Slitage. Repor. Märken. Fanerskador.