12 matskedar (längd ca 19 cm),
12 bordsskedar (längd ca 17 cm),
4 bordsknivar (längd ca 19,5 cm),
3 matgafflar (längd ca 19 cm),
13 bordsgafflar (längd ca 16,5 cm),
3 smörknivar (längd ca 16,5 cm),
12 förrättsknivar (längd ca 17 cm),
6 mindre gafflar (längd ca 12 cm),
Bruks- och åldersbetingat slitage. Repor. Märken.