PLASTBYGGSATS "Jupiter C", Revell 1958/2006 SAMT KARTA, "Official Map of the Moon" av Rand McNally, 1960/70-tal.

"Jupiter C, The Rocket That Launched America's First Satellite", oöppnad byggsats. Förpackning 35 x 21 x 6 cm.
Karta, skala 1:2,300,000. Total storlek 122 x 136 cm.

Kartan med skador och slitage. Förpackning med slitage.

Utropspris
150 EUR