BESTICKSERVIS, 72 delar, silver, GAB och SCAN, 1980/90-tal.

Modell Olga
6 st fiskknivar, 22 cm
6 st fiskgafflar, 17 cm
12 st bordsknivar, 21 cm
12 st bordsgafflar, 18 cm
12 st sked, 16 cm
12 st bakelsegafflar, 14 cm
12 st kaffesked, 12 cm
Titalvikt ca 3300 g

Smärre slitage.

Utropspris
13 000 SEK