BÖCKER

2 st, "Miró graveur I 1928-1960" och "Joan Miró Litographies I", 1984 samt 1972.

"Miró graveur I 1928-1960", Jacques Dupin, Daniel Lelong, 1984, med två osignerade färgträsnitt, samt "Joan Miró Litographies I", Michel Leiris, Fernand Mourlot, Weber Genf, 1972, med elva osignerade litografier.

Konditionsrapport

Bruksskick. Smärre reva, repor och veck på omslag.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

+46-703 802188
karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 900
    295 EUR
    362 USD

    Budhistorik (16 bud)
    411 jan 22:152900SEK
    511 jan 22:142700SEK
    411 jan 22:142500SEK
    Acceptpris på 1 100 SEK uppnåddes