ARMLÄNK, No 48, sterling, Oscar Gundlach Pedersen för Georg Jensen.

Längd ca 19 cm. Vikt ca 38 g.

Smärre slitage.

Proveniens

Inköpt 1947.

Utropspris
3 000 SEK