STEKFAT, porslin. Kina, Qingdynastin, Qianlong (1736-95).

Dekor i underglasyrblått med Double peacock motiv, längd 31 cm.

Slitage, nagg.

Klubbat pris
1 300
115
120
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
20 dec 2017 12:48
1 300 SEK
20 dec 2017 0:09
1 200 SEK
20 dec 2017 0:08
1 100 SEK
20 dec 2017 0:08
1 100 SEK
19 dec 2017 17:32
1 000 SEK
14 dec 2017 11:56
600 SEK