RING

Med cabochonslipad safir, briljant- samt åttkantsliapde diamanter tillverkad i Stockholm, 1948.

Platina. Storlek 16,5/52. Vikt 8,5 gram.

Konditionsrapport

Slitage. Safir med flertalet nagg.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - S3

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sara Berglund

Göteborg

Sara Berglund
Värderare smycken

+46-767 810609
sara.berglund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    11 dagar 1 timme

    Utropspris: 8 000 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)