ARMBAND

Med briljantslipade diamanter totalt 0.40 ct.

18K vitguld. Utländska stämplar. Carat enligt gravyr. Längd ca 17,5 cm. Vikt 22,6 gram.

Konditionsrapport

Slitage.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - S3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sara Berglund

Göteborg

Sara Berglund
Värderare smycken

sara.berglund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    6 dagar 2 timmar

    Utropspris: 6 000 SEK

    2 500
    252 EUR
    316 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 700 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    221 feb 10:282500SEK
    221 feb 10:281000SEK
    118 feb 21:57300SEK