ARMBAND, med briljantslipade diamanter totalt 0.40 ct.

18K vitguld. Utländska stämplar. Carat enligt gravyr. Längd ca 17,5 cm. Vikt 22,6 gram.

Slitage.

Utropspris
6 000 SEK