DAMARMBANDSUR, Certina, länk 18K guld.
Länk 18K guld. Stämplad 18K med svensk importstämpel. Boett ca 22 x 20 mm. Boett 14K guld. Med säkerhetskedja. Totalvikt ca 22 gram.
Ej funktionstestad. Ej genomgången. Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10