BOK, Thomson, Thomas, "Travels in Sweden during the autumn of 1812...", Cumming, Dublin, London, 1813.

Halvfranskt band. Mått 28 x 22 x 4 cm.

Slitage med mindre skador. Något gulnad med smärre fläckar. Ej fullt genomgången.

Utropspris
1 500 SEK