FÅTÖLJ, modell ”3543 Oxford”, Stjernmöbler för Svenskt Tenn. 1900-talets andra hälft med FOTPALL

Ljus klädsel. Fotpall med resårsits och lös plymå.

Fläckar. Smärre slitage. Löst hjul.

Utropspris
3 000 SEK