Modellnummer 32786, stomme av mässing med vecka skärm, total höjd ca 156 cm
Ej funktionstestad. Slitage. Fläckar. Repor. Skadad skärm
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10