FRUKTBORD / BRICKBORD, Jens H. Quistgaard, Källemo, 1900-talets andra hälft.
Teak. Lös skålad skiva. Längd 62, bredd 62, höjd 46 cm.
Smärre slitage. Smärre fläckar och märken.