BING OCH GRÖNDAHL OCH ROYAL COPENHAGEN, figuriner, 2 st, porslin.
Räv #1719, längd 31 cm. Rapphöna #2261 av Peter Herold, längd 19 cm.
Rapphönan med nagg på näbben. I övrigt obetydligt ytslitage.