BARSKÅP, 1900-talets mitt.

BARSKÅP, 1900-talets mitt.

Fanerad. Rundade hörn. Mittparti med jalusi med spegelglas invändigt. Sidor med dörrar med bakomliggande inredning. Lådor undertill. Längd 127 cm. Djup 43 cm. Höjd 95 cm.

Fanerskador. Märken. Repor.

Utropspris
3 000 SEK