MARIA HELLSTRÖM, olja på gummiduk, signerad och daterad 1993 a tergo.
Utan titel. 30 x 40 cm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK