SKÅL

Porslin. Kina, 1900-tal, med Guangxus sex karaktärsmärke.

I underglasyrblått, med dekor av symboler och växtligheter, diameter 17,5 cm. Träställ medföljes.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Mistor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    270
    EUR
    2 653 SEK
    331 USD

    Budhistorik (22 bud)
    210 jan 21:08270EUR
    4A10 jan 21:07250EUR
    210 jan 21:07240EUR