Bäddsoffa, 1960-tal.
< 1m
Bäddsoffa, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Johan De Geer, Frasse, Ur "Tårtan".
< 1m
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Nain, part silk, ca 295 x 197 cm.
1m 49s
3 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets första hälft.
3m 49s
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 367 x 273 cm.
3m 49s
4 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Ursula".
2d
Kuutti Lavonen, "Ursula".
1 350 EUR
Utropspris
900 EUR
Vacheron Constantin, mormorsur, 28 mm.
22m 49s
1 350 EUR
Utropspris
700 EUR
Jan Wic, armbandsur, 15,5 mm.
22 tim 16m
Jan Wic, armbandsur, 15,5 mm.
14 044 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Juhani Linnovaara, "Den stora Amazonen".
1d
960 EUR
Utropspris
800 EUR
Louis Vuitton, väska, "Palermo PM".
1d
420 EUR
Utropspris
600 EUR
Pall Art Deco 1900-talets första hälft.
2d 1 tim
6 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK