Auktioner online

Rikard Lindström, Huset på bergsknallen.
5m 5s
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spelbord, 1800-tal.
7m 5s
Spelbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Aly Ben Salem, Flöjtspelarna.
9m 5s
Aly Ben Salem, Flöjtspelarna.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, sengustaviansk stil, omkring 1900-talets mitt.
11m 5s
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uno Svensson, Utan titel.
13m 5s
Uno Svensson, Utan titel.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK