149 föremål
Vitrinskåp, funkis, 1920/30-tal.
1d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Barnfåtölj, sent 1900-tal.
1d 22 tim
Barnfåtölj, sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
18 tim 12m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1930-tal.
18 tim 43m
Skåp, 1930-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
EOOS, matbord, "Tadeo", Walter Knoll, Tyskland.
19 tim 10m
12 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Sänggavlar, ett par, 1900-talets mitt.
19 tim 16m
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
20 tim 12m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish modern, 1940-tal.
20 tim 36m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matgrupp,7 delar, 1900-talets mitt.
20 tim 32m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
21 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, Sverige, 1950/60-tal.
21 tim 34m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matgrupp, 7 delar, 1960-tal.
21 tim 40m
Matgrupp, 7 delar, 1960-tal.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK