20 föremål
Bokskåp, sent 1800-tal.
5d 20 tim
Bokskåp, sent 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Piedestal, 1900-talets början.
3d 2 tim
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
3d 2 tim
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
2d 2 tim
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

294. Axel Einar Hjorth, pall, "Skoga", Nordiska Kompaniet 1930-tal.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK