36 föremål
Bänk "Nan" hope 2000-tal.
3d 10 tim
Bänk "Nan" hope 2000-tal.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
5d 4 tim
Pall, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ruth & Joanna, bänk, "Fiona", samtida.
2d 9 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
8 tim 22m
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
2d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven Larsson tillskriven bänk 1970-tal.
6d 10 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sminkbord,  1950/60-tal.
8 tim 40m
Sminkbord, 1950/60-tal.
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk 1940/50-tal.
3d 9 tim
Bänk 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pallar med förvaring ett par 1940-tal.
11 tim 25m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK