Soffbord 1900-talets senare del.
1m 53s
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Victor Vasarely, "Terz petit".
2m 53s
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
4m 53s
Soffbord sent 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord/sidobord sent 1900-tal/2000-tal.
8m 53s
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, Havet.
10m 53s
Axel Lind, Havet.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK