322 föremål
Etagère, sent 1800-tal.
2d 15 tim
Etagère, sent 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
3d 12 tim
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fontän, 1900-talets slut.
3d 13 tim
Fontän, 1900-talets slut.
11 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtölj, 1970-tal.
2d 15 tim
Fåtölj, 1970-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1979.
17 tim 41m
Fåtöljer, ett par, 1979.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvspegel, nyrenässans, 1800-talets slut.
2d 12 tim
2 258 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunilla Allard, soffa, "Cinema", Lammhults.
3d 13 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Harri Koskinen, "Igman Chair", Zanat.
3d 12 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hyllor, 3 st, Montana, Danmark.
5d 19 tim
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, 1900-tal.
2d 14 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, "Loop Stand", Hay, Danmark.
4d 17 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1900-talets mitt.
3d 15 tim
Matbord, 1900-talets mitt.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 2000-tal.
18 tim 37m
Matbord, 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, Firma Svensk Tenn 2018.
4d 18 tim
3 400 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matbord, tillverkat på Sävar snickeri.
4d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
2d 12 tim
Pall, 1900-talets mitt.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal.
18 tim 7m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
3d 17 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
4d 17 tim
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
3d 16 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK